Filter PWK65-M
Gyártó | Pleatco |
Milyen medencéhez ajánljuk? | Caldera Spas medencékhez |
Szerezhető hűségpontok: | 15 |
Cikkszám: | PWK65-M |
Elérhetőség: | 1 db raktáron |
ha ezt a terméket rendeli, ingyenes szállítást adunk ajándékba Amerikai medencékhez, elsősorban Caldera Spa (Vacanza) és Hotspring (Limelight és Hotspot széria egyes modelljeihez) jacuzzihoz ajánlott, ANTIMIKROBIÁLIS bevonattal ellátott PLEATCO medencefilter. A PLEATCO medencefilterek még jobban megszűrik a testolajaktól, a naptejtől és az egyéb szennyeződésktől a medence vizét. Az antimikrobiális bevonat, amit a szűrő nevében szereplő "M" betű jelent, megakadályozza a szűrő felszínén a baktériumok, algák és a penész elszaporodását.
|
|
Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
Leírás és Paraméterek
Javasoljuk - a medence használatától függően - a 2-3 havi cseréjét. A PLEATCO szűrők lamellái közül könnyen kitisztítható a szennyeződés, a lamellák megőrzik párhuzamos helyzetüket, nem deformálódnak, így a teljes szezon alatt megőrzik maximális szűrési képességüket.
A SZŰRŐT ALKALMAZÓ MEDENCETÍPUSOK: Caldera Spa Vacanza széria (Palatino, Marino, Vanto) Watkins Hot Spring Spas (Limelight Glam, Pulse, Flair, Glow, Bolt, Hotspot Tempo,Relay, Rhythm, Stride), PWK45N-t felváltó szűrő
Átmérő | 216 mm |
Hosszúság | 267 mm |
Hossza | 268 mm |
Külső átmérője | 216 mm |
Belső átmérője | 76,2 mm |
Bruttó súly | 1,327 kg |